Napište nám

Jazyková škola English House Třebíč

PROČ SI VYBRAT NÁS?

Jsme třebíčská firma soustředěná výhradně na tento region. Pořádáme kurzy angličtiny, které jsou zaměřené na rozvoj všech jazykových schopností – mluvení, poslechu, čtení i psaní. Jazyk je komplexní nástroj, v němž žádná z uvedených dovedností nefunguje izolovaně od ostatních, a proto věříme, že cílem k úspěchu je vyvážený rozvoj všech těchto aspektů. V našich hodinách nechceme pasivní posluchače, ale aktivní spoluhráče. Usilujeme o maximální aktivitu každého jednotlivého studenta ve skupině. Vše směřuje ke komunikaci a používání jazyka v simulované praxi, a to nejen v rovině učitel-student, ale i mezi studenty navzájem. Na základě nejrůznějších komunikativních aktivit a zadání si studenti musí vyměňovat informace v cílovém jazyce, a tak dochází k upevnění a zautomatizování zvládnutých jazykových konstrukcí a studenti se zároveň zbavují strachu z komunikace. Studenty vedeme k aktivnímu používání jazyka už od základní úrovně. V ceně kurzu poskytneme studentům řadu doplňkových materiálů.

My se snažíme o maximum. To ostatní ale přece jen zůstane na vás….

Přijďte si to vyzkoušet

KDE NÁS NAJDETE?

Sídlo školy se nachází na Bráfově ulici 2, kde máme k dispozici čtyři učebny a kancelář. Učebny jsou vybavené audio a video technikou. Škola je vzdálená 5 minut od autobusového i vlakového nádraží.

U firemních kurzů je rovněž možno domluvit výuku v prostorách firmy.

Otevírací doba (přihlášky a informace): pondělí, středa a pátek 14:00 - 18:00

Mapa

HISTORIE ŠKOLY

Škola byla založena v roce 1999 a od svých počátků se zabývala výhradně výukou angličtiny a překladatelskou činností. Po prvním „rozjezdovém“ roce, kdy jsme vyučovali v jedné učebně, jsme přesídlili do současných prostor na Bráfově ulici. Zde jsme školu postupně rozšiřovali až na současné čtyři učebny. Po celou dobu existence školy jsme usilovali a usilujeme o to, aby naši zákazníci byli s poskytovanými službami spokojeni a dosahovali požadovaných výsledků, což mimo jiné dokazuje i vysoká úspěšnost našich studentů při skládání mezinárodních cambridgeských zkoušek. Prioritou je dobrá pověst naší školy.


<< zpět